Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reportaż ze szkolnej wycieczki do kina

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Przejrzeć się w lustrze filmu

10 marca 2011 roku, godzina 12.00 – wszyscy stoją już ubrani przed klasą i czekamy na wychowawczynię, która powinna wyłonić się z pokoju nauczycielskiego. Dziś zamiast godziny wychowawczej i historii, czyli dwóch ostatnich lekcji, profesor Grabowska zabiera nas do kina na Salę samobójców. Tydzień wcześniej poruszaliśmy temat tego filmu w kontekście niebezpieczeństw, jakie niesie ze sobą Internet oraz samotności dzisiejszej młodzieży, której rodzice są tylko gośćmi w domu. Wszyscy są bardzo ciekawi tego bardzo nowatorskiego, jak na polskie kino filmu i to nie tylko na połączenie efektów graficznych ze standardowym obrazem, ale i temat, zwłaszcza po przedyskutowaniu go, porusza i intryguje. Zdaje się zresztą, co zaobserwowałam przyglądając się klasie, że w tym filmie niektórzy jak w lustrze obejrzą sobie swoje własne życie.

Seans ma się zacząć o 13.00, więc dwadzieścia minut potrzebujemy żeby tam dotrzeć, dwadzieścia na zaopatrzenie w prowiant, czyli jakieś pięć minut przed rozpoczęciem każdy powinien siedzieć na miejscu. Jest 12.10, a my wyszliśmy właśnie z budynku szkoły i zmierzamy w stronę miasta. Widzę, że wszyscy, bez wyjątku, mają świetne...

Podobne wypracowania