Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

You are supposed to visit a friend in London next week, unfortunately you got sick. Write a letter with apology - Miałeś odwiedzić kolegę w Londynie w przyszłym tygodniu, niestety zachorowałeś. Napisz list z przeprosinami

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Hey Sam!

Thanks for your last letter. I was so glad to hear from you again. Do you remember I promised to come visit you in London next week? I am so sorry, but I can't come. I've caught pneumonia. I feel really bad. Sometimes I'm scared if I my lungs are still inside of me. The doctor put me in a hospital for a couple of days but let me use my laptop from time to time so here I write to you. I'm getting better and I'll be out of here in two weeks hopefully.

Hey, I've been thinking, what are you doing during summer holidays? I thought we could go somewhere together when I get better. In fact, I don't think you have ever been to Polish mountains, maybe that's the place? What do you think? Ah, the doctor says that my laptop time is over! Drop me a line soon! Take care.

Yours,

Jan

Tłumaczenie

Hej Sam!

Dzięki za ostatni list. Tak się cieszę, że znów napisałeś. Pamiętasz, że obiecałem wpaść do Ciebie do Londynu w przyszłym tygodniu? Tak mi przykro, ale nie dam rady. Złapałem zapalenie płuc. Czuję się naprawdę źle. Czasami boję się, czy moje płuca są jeszcze w środku. Doktor kazał mi leżeć w szpitalu na kilka dni ,ale pozwolił używać laptopa od czasu do czasu, więc piszę do Ciebie. Zdrowieję i mam nadzieję wyjść stąd w ciągu dwóch tygodni.

Hej, a tak myślałem, co robisz w czasie wakacji? Pomyślałem, że moglibyśmy gdzieś razem pojechać, jak wyzdrowieję. W sumie nie wydaje mi się, żebyś kiedyś był w polskich górach, może więc tam? Co o tym myślisz? Ach, doktor mówi, że mój czas na komputer właśnie się skończył! Skrobnij do mnie niedługo! Trzymaj się.

Twój,

Jan

Podobne wypracowania