Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

While shopping in a mall you bought a new phone. Next day it stopped working. Write a letter to the producer - Będąc na zakupach w centrum handlowym kupiłeś nowy telefon. Następnego dnia przestał działać. Napisz list do producenta

Dear Sir/ Madam,

I am writing to you in order to complain about the phone manufactured by your company that I have just recently purchased.

To start with, I bought a Nokia 2700 Classic in the Nokia Sales Point in the Manchester City Mall on Friday, May 17th. Unfortunately, the phone broke down on the next day. The piece that stopped working is the microphone. The drawback revealed itself during a simple call. I tried to repair it by switching the phone off and on again but it did not result in what I hoped it would. Therefore I insist on the phone to be mended within fourteen days. Should you not meet my requirements I shall demand a full refund for both the prize of the phone and its repair.

Thanking in advance for your assistance, I look forward to a reply at your earliest convenience.

Yours faithfully,

XYZ

Tłumaczenie

Szanowni Państwo,

piszę w celu wniesienia skargi na telefon wyprodukowany przez Państwa firmę, który ostatnio kupiłam.

By zacząć, kupiłam Nokię 2700 Classic w Punkcie Sprzedaży Nokii w centrum  handlowym w Manchesterze w piątek, 17. maja. Niestety telefon zepsuł się już następnego dnia. Częścią, która przestała działać, jest mikrofon. Wada ujawniła się podczas zwykłej rozmowy telefonicznej. Próbowałam to naprawić wyłączając i włączając telefon, ale nie przyniosło to pożądanego rezultatu. Dlatego nalegam na naprawienie telefonu w ciągu czternastu dni. Jeśli nie spełnią Państwo moich oczekiwań, będę domagać się pełnej rekompensaty pieniężnej – i za zakup telefonu, i za naprawę.

Dziękując z góry za pomoc, czekam na odpowiedź w najbliższym dogodnym dla Państwa terminie.

Z poważaniem,

XYZ

Podobne wypracowania do While shopping in a mall you bought a new phone. Next day it stopped working. Write a letter to the producer - Będąc na zakupach w centrum handlowym kupiłeś nowy telefon. Następnego dnia przestał działać. Napisz list do producenta