Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Kai Hermann, Horst Rieck „My, dzieci z dworca ZOO” - charakterystyka Detlefa

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Gdy Christiane poznała Detlefa miał on 16 lat. Był stałym bywalcem najbardziej popularnego berlińskiego klubu „Sound”.

Był to chłopak spokojny, którego delikatność i wrażliwość Christiane odbierała jako oznaki bycia dziecinnym i niedojrzałym, gdy tymczasem były to jego wielkie zalety. Dlatego dziewczyna czuła się przy nim bardzo dobrze, jak równy z równym. Detlef był dla niej kimś, przy kim można się czuć bezpiecznie, ponieważ jego wyważony charakter i prawdziwa sympatia od niego emanująca były czymś rzadkim wśród młodych.

Uczucie bohatera do Christiane było szczere i głębokie. Otoczył ją opieką i szacunkiem. Jednak nałóg i narkotyki były silniejsze. Gdy dziewczyna zakazała mu w trosce o niego próbować heroiny, odszedł od niej. Ale gdy to ona sięgnęła po „twardy” narkotyk, jego złość i brutalne słowa oznaczały strach i troskę o nią. Każde jego zachowanie świadczyło o tym, jak wiele ona dla niego znaczy. Liczyła się przede wszystkim jej dusza i towarzystwo, dzięki któremu czuł się jak normalny nastolatek.

Podczas pierwszego kontaktu fizycznego Detlef okazał się prawdziwym dojrzałym mężczyzną. Zadbał o jej przyjemność i komfort. Zawsze zwracał się do niej grzecznie i czule. Cały jego wspaniały...

Podobne wypracowania