Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis - opis ulubionej maskotki

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Moją ulubioną maskotką jest podobizna Sticha z bajki Walta Disneya pt. „Lilo i Stich”. W filmie animowanym Stich jest bliżej nieokreślonym zwierzakiem, stworzonym przez szalonego naukowca, tak więc nie można też nazwać zwierzęcia, którym jest moja maskotka.

W odróżnieniu od swego bajkowego pierwowzoru jest koloru zielonego, a nie niebieskiego. Jest to zieleń bardzo intensywna i wpadająca w seledyn. Taki kolor mają jego głowa, zewnętrzna część uszu oraz kończyny. Natomiast nos, brzuch, wnętrze uszu, pazury oraz podbródek są jasnożółte. Materiałem, z którego wykonane są te części ciała jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku plusz.

Oczy Sticha są wielkie i czarne, z białym otokiem oraz białym punktem w środku. Do ich stworzenia użyto bawełny.

Stich ma wysokość około 25 cm. Jego głowa jest duża i okrągła, a na wysokości oczu zwisają po obu bokach długie 13-centymetrowe, dość szerokie uszy. Nos mojej maskotki jest wielki, ma kształt elipsy. Kończyny górne są niezbyt długie i zakończone małymi łapkami z czterema palcami. Te palce są zaokrąglone i puchate. Kończyny dolne natomiast kończą łapy z trzema palcami i trójkątnymi pazurami. Stich ustawiony jest w pozycji siedzącej.

Maskotka ta jest szczególna,...

Podobne wypracowania