Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Napisz sprawozdanie - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do kina

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Na godzinie wychowawczej nasza nauczycielka zapytała, co chcemy robić w pierwszy dzień wiosny. Jak wszyscy doskonale wiedzą, dzień ten jest znany także pod nazwą „dnia wagarowicza” – w związku z tym szkoła musi zrezygnować z lekcji i w jakiś sposób zachęcić uczniów do zagoszczenia w jej progach.

W tym roku mieliśmy dwie możliwości – mogliśmy uczestniczyć w organizowanych przez nauczycieli WF-u zawodach sportowych lub wybrać się na wycieczkę poza szkołę. Demokratycznie zdecydowaliśmy, że idziemy do kina. Pomysł ten nie podobał się najbardziej wysportowanym osobom, jednak musieli się dostosować.

Dwudziestego pierwszego marca spotkaliśmy się w klasie o dziesiątej rano. Następnie, wyruszyliśmy do kina, w którym zamierzaliśmy obejrzeć film edukacyjny. Musieliśmy dostać się na dworzec PKS, gdzie kilkanaście minut czekaliśmy na autobus do centrum miasta. Kiedy wreszcie podjechał, udało nam się wszystkim w nim zmieścić. Ktoś kogoś nadepnął, więc rozgorzała zacięta kłótnia, którą nauczycielka szybko rozwiązała. Potem autobus ruszył.

W kinie kupiliśmy bilety. Po chwili – każdy z paczką popcornu – poszliśmy na kinową salę. Byliśmy jedyną klasą na sali. Już to nie wróżyło dobrze, ale wtedy...

Podobne wypracowania