Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis mojego dnia

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Moje dni są zazwyczaj wypełnione po brzegi rozmaitymi zajęciami i nie zostawiają mi zbyt wiele czasu na nudę, wymagając przy tym dosyć dobrej organizacji. Wynika to z ilości i różnorodności moich zainteresowań i pasji, z których każdej staram się poświęcić część swojego czasu wolnego od zajęć szkolnych.

Najbardziej wypełnionym dniem mojego tygodnia jest wtorek. Zajęcia w szkole zaczynają się od godziny 8, jednak biegnę na nie z olbrzymią ochotą, ponieważ otwierają je dwie lekcje wychowania fizycznego. Bardzo lubię sport i chętnie uprawiam go w czasie wolnym, toteż gry i zawody, jakie wymyśla dla nas nauczyciel, są dla mnie czystą przyjemnością i wspaniałym rozpoczęciem dnia.

Dobry humor wyniesiony z pierwszych lekcji przydaje się na kolejnych, szczególnie zaś na matematyce, która zdecydowanie nie jest moją najsilniejszą stroną. Później jest już jednak tylko lepiej – lekcje z języka polskiego i historii bardzo odpowiadają moim zainteresowaniom, toteż śledzę materiał z dużą uwagą i często w domu samodzielnie poszukuję dodatkowych informacji o temacie, którym zainteresowali mnie nauczyciele.

Zakończeniem szkolnego dnia są lekcje plastyki, na których również nie sposób się nudzić. Niestety...

Podobne wypracowania