Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Moja pierwsza dyskoteka. Opis

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Do tej pierwszej dyskoteki przygotowywałam się naprawdę długo z przyjemnością i  niecierpliwością. Miała to być pierwsza „dorosła” dyskoteka, nie zwykła szkolna zabawa zorganizowana przez rodziców i nauczycieli, ale wyjście do prawdziwego lokalu w towarzystwie przyjaciół. Wiele sobie obiecywałam po takiej przygodzie i być może dlatego w efekcie wróciłam raczej rozczarowana.

Do „Hybrydy”, bo tak nazywa się lokal do którego mieliśmy pójść, wybierałam się oczywiście z moim chłopakiem oraz parą przyjaciół. Wcześniej ustalaliśmy różne szczegóły, jak to, kto nas zawiezie i kto po nas przyjedzie, datę wyjścia i co najważniejsze - kreacje. Oczywiście o tym ostatnim rozmawiałam przede wszystkim z Iloną, moją koleżanką, która wybierała się tam razem z nami. Przez dwa tygodnie zaglądałyśmy do różnych sklepów w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. A im więcej bluzek, spódnic, spodni i butów zdołałam przymierzyć, tym mniej oczywisty okazywał się wybór. Teraz myślę, że właśnie to planowanie, przymierzanie i dobieranie dodatków było najprzyjemniejszym elementem całej wyprawy. Zawsze lubiłam, kiedy mama udoskonalała moje ubrania, przeszywając, doszywając i ozdabiając....

TAGI: opis

Podobne wypracowania