Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis postaci fantastycznej - przykład

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Rawajel był jednym z elfów mieszkających w Lesie Żółtym znajdującym się na północy, jednym z czterech lasów, które otaczały szczelnie krainę Galejdah.

Wszystkie elfy, z Lasu Czerwonego, Pomarańczowego, Żółtego i Srebrnego, wyglądały tak samo, a różnił je tylko kolor skóry, który odpowiadał barwie lasu i porze roku, jaka tam zawsze panowała. Rawajel był więc pokryty żółtą skórą, która miała chronić przed słońcem wiecznej wiosny północnej. Jego skóra w odcieniu przypominała dojrzałą cytrynę, a zdobiły ją całą bardzo drobne czarne punkciki. Skóra twarzy, podobnie jak brzucha, była niezwykle gładka, w dotyku przypominająca jedwab, natomiast cała reszta ciała pokryta była skórą lekko chropowatą. Elf miał długie, proste włosy w kolorze tak intensywnie granatowym, że niemal wpadającym w czerń. 

Oczy również były granatowe, jednak dużo jaśniejsze niż włosy, można by powiedzieć, że były bardziej szafirowe. Gdy patrzył w słońce, wydawały się jeszcze jaśniejsze, prawie lazurowe. Uszy, podobnie jak inne elfy były spiczaste. Na jego szyi wisiał zawsze święty talizman, przedstawiający jedność wszystkich żywiołów. Ponieważ w Lesie Żółtym...

Podobne wypracowania