Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

„Opowiem wam o swojej córce...” - Ewa Jedwabińska prezentuje Aurelię swoim uczniom

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Dzień dobry! Drogie dzieci, dzisiaj, zamiast zajmować się cyframi albo wypełnianiem kolejnych testów psychologicznych, bardzo chciałabym, abyście wysłuchały opowieści o kimś, kto, chociaż nie zdaje sobie z tego sprawy, jest najważniejszą osobą w moim życiu. Chciałabym opowiedzieć wam o mojej córce – Aurelii.

Być może ciężko będzie wam uwierzyć w to, że ta śliczna i zadbana dziewczynka, wyglądała kiedyś jak bezdomna. Czas mijał jej na odwiedzaniu kolejnych sąsiadów i wpraszaniu się „na obiadek”. Zaledwie sześcioletnia dziewczynka chodziła po mieście sama, nawiązywała kontakty z różnymi ludźmi. Ubierała swoje ulubione buciki, ciepły płaszczyk i wyruszała na swoją „obiadkową eskapadę”.

Aurelia jest niesamowicie inteligentną i bystrą dziewczynką. Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale bez większych trudności prowadziła rozmowy z ludźmi znacznie starszymi od siebie. W dodatku nie miała żadnego problemu z tym, żeby odgadnąć uczucia swoich przyjaciół i pomóc im w odnalezieniu siebie nawzajem. Imponować może jej odwaga i śmiałość. Nie bała się, nie wstydziła, po prostu wchodziła do cudzego mieszkania, rozpoczynała rozmowę i czekała na jedzenie.

Wiem, że bardzo zawiodłam moją córkę....

Podobne wypracowania