Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opowiadanie o moich feriach zimowych

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Tegoroczne ferie zimowe były naprawdę niesamowite. Pierwszy raz spędzałam je w górach i to był niesamowity czas.

Podróż samochodem na miejsce trwała prawie cały dzień. Pod drodze do Zakopanego zrobiliśmy przerwę w Wadowicach, żeby posmakować słynnych papieskich kremówek.

Jeszcze tego samego dnia zakwaterowaliśmy się w pensjonacie i ponieważ było już za późno żeby wybrać się w góry, przespacerowaliśmy się po Krupówkach, mijając tłumy turystów, którzy też wybrali to miejsce, żeby spędzić ferie. Jest to bardzo urocze miejsce. Zewsząd dochodziły zapachy góralskiego jedzenia, można było zrobić sobie zdjęcie z Janosikiem albo białym niedźwiedziem.

Przez cały pobyt w Zakopanem spędzaliśmy czas na nartach i na oglądaniu pięknych widoków. Jeśli chodzi o krajobraz, to zimą jest tam naprawdę bajkowo. Już drugiego dnia byliśmy w najpiękniejszym miejscu, spośród wszystkich, które widziałam podczas całego pobytu w górach i było to zdecydowanie Morskie Oko. Jest to jezioro otoczone z jednej strony górami. Kiedy słońce pada na jezioro, ma ono barwę prawie lazurową, a masyw z tyłu jest majestatyczny i lśni czernią i bielą. Ten widok zapierał dech w piersiach.

Następnego dnia...

Podobne wypracowania