Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reklama telewizyjna - opis reklamy, która Ci się podoba

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Spotem reklamowym, który podoba mi się najbardziej jest reklama firmy jubilerskiej Apart z udziałem byłej miss świata Anety Kręglickiej.

Cała reklama trwa zaledwie siedemnaście sekund i składa się z ośmiu mikroscen, w których dominuje postać kobieca.

W pierwszej scenie kobieta ubrana jest w długą, zwiewną, złotą, głęboko wyciętą z tyłu i z przodu suknię bez ramion, a na jej dekolcie widać gruby łańcuszek ze złota. Trzymając boki ubrania, biegnie przez egzotyczny, brukowany niewielką, szarą kostką dziedziniec. Suknia łopocze na wietrze, a kosmyki blond włosów związanych z tyłu głowy delikatnie muskają jej twarz.

W kolejnym ujęciu zatrzymuje się przy złotym kraniku wystającym z kamiennej ściany. Za nią widać wdzierające się do pomieszczenia słońce. Odkręca kran i nabiera czystą wodę w lewą dłoń złożoną w łódkę i pije. Na przegubie ręki błyszczy złota bransoleta w kształcie koła, o gładkiej i jednolitej fakturze. W uszach widać niewielkie kolczyki również wykonane z tego kruszcu. Gdy kobieta nachyla się, aby nabrać wody, kolczyki, łańcuszek i bransoletka tworzą niemal regularną pionową złotą linię. Złoto jest dominantą całej reklamy, ale w tej scenie wszystko, co odbiorca ma w zasięgu wzroku jest zdominowane przez ten kolor.

Trzecia...

TAGI: opis

Podobne wypracowania