Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Czy chciałbyś się zaprzyjaźnić z chłopcami z klasy Mikołajka? R. Goscinny, J.J. Sempe „Mikołajek”

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Mikołajek i koledzy z jego klasy to bardzo fajne chłopaki. Przeżywają ciągle nowe przygody, bawią się, rozrabiają i nigdy nie nudzą. Bardzo chciałbym przyjaźnić się z nimi, bo każdy ma jakąś fajną cechę i jest jedyny w swoim rodzaju.

Alcest to najgrubszy chłopiec w klasie, ale da się go lubić. Zawsze można na niego liczyć i jest najlepszym przyjacielem Mikołaja. Mikołaj nie jest wcale taki święty, jak mówi o sobie, lubi się bić i wcale dobrze się nie uczy. Z kolei Gotfryd ma bardzo bogatego tatę, który kupuje mu mnóstwo prezentów. Kiedyś chłopaki wybrali się z wizytą do domu Gotfryda, bawili się jego elektryczną kolejką, pływali w basenie koło domu i jedli same smakołyki. Też bym chciał pójść w odwiedziny do Gotfryda. Lubię nawet tego zarozumiałego Rufusa, którego ojciec jest policjantem, a Rufus wszystkich straszy, że jak nie będą go słuchać, to jego tata wystawi ich ojcom mandaty drogowe. Ale w sumie Rufus jest fajny, bo czasem pożycza od taty policyjny gwizdek i koledzy mogą bawić się w policjantów i złodziei.

Najsilniejszy ze wszystkich jest Euzebiusz, który uwielbia wymierzać kolegom ciosy w nos. Ale inni też lubią się bić, więc potrafią się obronić przez Euzebiuszem. Mikołajek i jego koledzy nigdy się...

Podobne wypracowania