Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Czternastego marca wybraliśmy się całą klasą do teatru na sztukę pt. „Zemsta” na podstawie dramatu Aleksandra Fredry. Wycieczka miała się rozpocząć o godzinie czternastej, jednak już od początku były problemy. Kasia i Ola – dwie największe przyjaciółki w naszej klasie, spóźniły się niemal kwadrans. Następnie, kierowca powiedział, że – ze względu na remonty dróg – musimy jechać okrężną drogą. Powinniśmy być już w połowie drogi, a my jeszcze staliśmy pod szkołą. Wszystkim udzieliło się zdenerwowanie naszej polonistki, która nerwowo stukała paznokciami o torebkę.

Wreszcie autobus ruszył. W trakcie jazdy polonistka nagle krzyknęła, że nasze bilety do krakowskiego Teatru Starego zostały w pokoju nauczycielskim. Kierowca spokojnie wytłumaczył, że jedziemy autostradą, przez co nie może wykonać manewru „natychmiastowego zawrócenia”. Jednak zanim nadarzyła się okazja, polonistka odnalazła bilety w torebce. Odetchnęliśmy z ulgą.

Kiedy dojechaliśmy do Krakowa, padał deszcz. Pośpiesznie zostawiliśmy kurtki w szatni i weszliśmy na salę, która była zapełniona widzami. Wkrótce potem zgasło światło i usłyszeliśmy prośbę o wyłączenie telefonów komórkowych.

Kurtyna poszła...

Podobne wypracowania