Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Wywiad z Anią z Zielonego Wzgórza

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Sierota, która podbiła serca całego Avonlea 

- Kim stali się dla Ciebie Maryla i Mateusz Cuthbertowie?

- Kiedy dowiedziałam się, że opuszczam sierociniec i chcą mnie przygarnąć ludzie z Avonlea byłam bardzo szczęśliwa i miałam wielką nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży. Po wielu problemach i przygodach mogłam wreszcie poczuć, że Zielone Wzgórze to mój dom. Przez te wszystkie lata Maryla i Mateusz dali mi tyle miłości i radości, że pokochałam ich całym sercem jak rodzinę. Również oni, choć włożyli wiele pracy w moje wychowaniem, zwłaszcza Maryla, zżyli się ze mną i byli dumni z moich osiągnięć. Byliśmy sobie nawzajem potrzebni. Lepszej rodziny nie mogłam sobie wymarzyć.

- Dlaczego byłaś taka nieustępliwa w stosunku to Gilberta?

- Kiedy zjawiłam się w szkole w Avonlea, chciałam ze wszystkimi się zaprzyjaźnić i pokazać jak najlepszej strony. Gilbert ośmieszył mnie i zwrócił uwagę wszystkich na to, co stanowiło mój największy powód do zmartwień – rude włosy. Myślałam wtedy, że zrobił to żeby mi dokuczyć. Moja duma została głęboko zraniona, tym bardziej, że Gilbert był bardzo przystojnym chłopcem i nie była dla mnie miłą myśl, że uważa mnie jedynie za marchewkę. Chciałam moim wyniosłym...

Podobne wypracowania