Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis mojego domu

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Mój dom znajduje się w starej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Jest to miejsce zawsze pełne ludzi i dosyć hałaśliwe, jednak zdążyłam przyzwyczaić się do tego na tyle, że w czasie wakacji za miastem, w domku w górach lub u krewnych na wsi, brakuje mi nieco szumu i charakterystycznego tętna miejskiego życia, które właściwie nigdy nie kładzie się spać.

Mój dom tworzą przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. Jego głową jest tato – najbardziej zapracowana, ale również najbardziej ceniąca sobie uroki życia domowego osoba w mojej rodzinie. Wieczorami zasiada na wygodnym, dużym fotelu w centralnej części salonu, wysłuchując opowieści domowników o tym, jak minął im dzień. W niedzielne poranki zwykle przesiaduje w tym miejscu w piżamie, wygodnych kapciach, z gazetą w jednej, a kubkiem kawy w drugiej ręce, ciesząc się swoim czasem wolnym i z rozkoszą wykorzystując go na słodkie lenistwo.

Nasza mama dba o to, by dom zawsze był przytulny, ciepły, pełen miłych kuchennych aromatów, aby wszystkim odpoczywało się w nim jak najlepiej. Jej ulubionym miejscem jest kanapa stojąca w rogu salonu, na której wieczorami można znaleźć ją pogrążoną w lekturze lub w dyskusji z tatą. Sporo czasu spędza również w kuchni,...

Podobne wypracowania