Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Autocharakterystyka jako chłopak

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Nazywam się Rafał Wiśniewski i jestem uczniem drugiej klasy szkoły średniej, w tym roku kończę 17 lat. Uczęszczam do liceum profilowanego, do klasy ekonomiczno-informatycznej w Zduńskiej Woli. Tam również mieszkam od pięciu lat, po przeprowadzce z Kalisza.

Jestem bardzo wysoki – mierzę 185 cm wzrostu –  i wysportowany. Mam krótko ostrzyżone ciemnobrązowe, proste włosy, jasną karnację i kilka piegów na nosie, na którym noszę okulary w ciemnych oprawkach. Moje oczy mają kolor miodowy i w kształcie przypominają migdały.  

Najbardziej lubię nosić zwykłe dżinsowe spodnie – mam ich aż siedem par w różnych kolorach. Luźny t-shirt ze śmiesznym nadrukiem, pod bluzą z kapturem lub fajnym swetrem to mój strój codzienny. Po szkole uwielbiam nosić czapkę z daszkiem, z którą się nie rozstaję. Buty noszę najchętniej sportowe i wygodne. Moje ulubione kolory to zielony i czarny.

Jestem osobą bardzo spokojną i bezkonfliktową, ale umiem być asertywny i śmiało wyrażać swoje zdanie i opinie. Moje zalety to inteligencja, żywiołowość i ciekawość świata i ludzi. Jestem duszą towarzystwa, która potrafi zorganizować świetną zabawę. Nie lubię u siebie bycia zapominalskim i lenistwa, które...

Podobne wypracowania