Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Autocharakterystyka jako dziewczyna

Nazywam się Cecylia Rogalska, mam 18 lat i uczęszczam do V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, gdzie mieszkam w internacie. Moim rodzinnym miastem jest Inowrocław.

Jestem dziewczyną niskiego wzrostu, ale szczupłą i zadbaną. Moje włosy sięgają do pasa, mają intensywnie kasztanowy kolor, są zupełnie proste i bardzo gęste. Moja cera jest bardzo, bardzo jasna i wrażliwa na promienie słoneczne. Głęboko osadzone oczy są ciemnobrązowe i otoczone długimi rzęsami. Mam mały i zadarty nosek i znamię w kształcie łezki nad średniej wielkości ustami.

Pierwszą cechą charakteru, jaka przychodzi na myśl w związku z moją osobą, jest nieśmiałość. Bardzo nie lubię tłumów, a zawłaszcza, gdy mam przed nimi wystąpić. Zdecydowanie wolę małe grupki osób, z którymi można porozmawiać na ciekawe tematy. Dla moich przyjaciół i rodziny jestem bardzo wylewna i czuła. Śmieję się bardzo często, a mój śmiech jest zaraźliwy. Często zdarza mi się nie umieć przeforsować swojego zdania i zamiast walczyć wycofuje się. Nie znoszę kłótni i bardzo męczy mnie, gdy ludzie są dla siebie nieprzyjemni. 

Moją wielką pasją jest pisanie. Uwielbiam tworzyć w swoich opowiadaniach najróżniejsze typy charakterologiczne i psychologiczne postaci. Jednak nie mam odwagi, by moje prace pokazać komuś, kto mógłby je ocenić ani też wysłać ich na konkurs. Oprócz pisania lubię długie spacery po lesie, parku, łące, na które często wybieram się z moim ukochanym psem. Często też słucham radia, podczas robienia biżuterii z kolorowych paciorków. To zajęcia niezwykle mnie odpręża i pozwala się wyciszyć. Tworzę bransoletki, wisiorki, spinki, które cieszą się wielkim powodzeniem wśród moich koleżanek.

W tym roku czeka mnie matura, którą zdaję z biologii, ponieważ bardzo chciałabym się dostać na psychologię. Swoją przyszłość wiążę z pomocą dzieciom, które doświadczyły w życiu traumatycznych przeżyć.   

Podobne wypracowania do Autocharakterystyka jako dziewczyna