Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Autocharakterystyka jako dziewczyna

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Nazywam się Cecylia Rogalska, mam 18 lat i uczęszczam do V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, gdzie mieszkam w internacie. Moim rodzinnym miastem jest Inowrocław.

Jestem dziewczyną niskiego wzrostu, ale szczupłą i zadbaną. Moje włosy sięgają do pasa, mają intensywnie kasztanowy kolor, są zupełnie proste i bardzo gęste. Moja cera jest bardzo, bardzo jasna i wrażliwa na promienie słoneczne. Głęboko osadzone oczy są ciemnobrązowe i otoczone długimi rzęsami. Mam mały i zadarty nosek i znamię w kształcie łezki nad średniej wielkości ustami.

Pierwszą cechą charakteru, jaka przychodzi na myśl w związku z moją osobą, jest nieśmiałość. Bardzo nie lubię tłumów, a zawłaszcza, gdy mam przed nimi wystąpić. Zdecydowanie wolę małe grupki osób, z którymi można porozmawiać na ciekawe tematy. Dla moich przyjaciół i rodziny jestem bardzo wylewna i czuła. Śmieję się bardzo często, a mój śmiech jest zaraźliwy. Często zdarza mi się nie umieć przeforsować swojego zdania i zamiast walczyć wycofuje się. Nie znoszę kłótni i bardzo męczy mnie, gdy ludzie są dla siebie nieprzyjemni. 

Moją wielką pasją jest pisanie. Uwielbiam tworzyć w swoich opowiadaniach najróżniejsze typy charakterologiczne i psychologiczne postaci....

Podobne wypracowania