Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opisz koledze swój najciekawszy sen

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Jak dobrze wiesz, zawsze marzyłem o lataniu. Znam na pamięć nazwy różnych linii lotniczych z całego świata, umiem rozpoznawać samoloty pasażerskie, czasami z tatą jeździmy na lotnisko, by patrzeć jak samoloty startują i lądują. Zrobiłem też trochę zdjęć różnym śmigłowcom. Na razie jestem za mały, ale już za kilka lat zapiszę się do aeroklubu, bo chcę w przyszłości zostać pilotem. Mama boi się o mnie, bo naukę trzeba zacząć od skakania ze spadochronem, ale ja się nie martwię, poradzę sobie.

W moim najciekawszym śnie byłem oczywiście pilotem. Najpierw pracowałem dla wojska, latałem samolotem myśliwskim F-16, patrolując przestrzeń powietrzną nad Polską. Byłem prawdziwym mistrzem w lataniu, wykonywałem niebezpieczne manewry, leciałem w kluczu kilku maszyn, lądowałem i startowałem z lotniskowca w Zatoce Perskiej. Niezapomnianym przeżyciem było tankowanie w powietrzu. Dowódca zlecił mi niezwykle niebezpieczną misję – miałem przelecieć nad kilkoma państwami na Bliskim Wschodzie i wrócić do bazy w Turcji. Ale na skutek karygodnego błędu obsługi okazało się, że paliwa nie starczy na cały lot. Nie mogłem nigdzie lądować, dlatego skorzystałem z pomocy samolotu – cysterny, lecącego do amerykańskiej floty powietrznej, stacjonującej na lotniskowcach...

Podobne wypracowania