Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Mój ulubiony aktor

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Bez wątpienia moim lubionym aktorem jest Amerykanin – Johnny Depp. Urodził się on 9. czerwca 1963 w stanie Kentucky w USA i jego pełne imię i nazwisko to: John Christopher Depp II.

W dzieciństwie Johnny nie miał wielu przyjaciół, dlatego największym uczuciem darzył swojego dziadka, niestety ten zmarł gdy chłopak miał zaledwie siedem lat. Natomiast kiedy skończył piętnaście lat, jego rodzice rozwiedli się. Te wydarzenie wywarły bardzo negatywny wpływ na przyszłym aktorze, zaczął brać narkotyki i znacząco opuścił się w nauce. Wtedy na pomoc ruszył jego wujek, który zabierał Deppa na koncerty muzyki gospel. To właśnie tak narodziła się jego fascynacja muzyką, zaczął grać na gitarze.

Później Johnny związał się z zespołem, z którym występował przed największymi sławami tamtych czasów i w ten sposób został przedstawiony Nicolasowi Cage'owi, dzięki któremu otworzyły się dla niego drzwi Hollywood. Rolą, której zawdzięcza swoją popularność i to, że stał się znany szerszej publiczności, była ta w serialu TV, „21 Jump Street”. Po tym udanym debiucie zaczął dostawać wiele ciekawych propozycji udziału w filmach, w których wyróżnił się nie tylko jako wybitny aktor, ale i indywidualista. Depp...

Podobne wypracowania