Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Jak ważna i droga jest dla mnie rodzina? Jakie znaczenie ma ona w moim życiu? Wypracowanie

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Rodzina jest najważniejszą wartością w moim życiu. Są to osoby mi najbliższe, które znam od urodzenia i które opiekowały się mną w dobrych i złych chwilach. Im zawdzięczam wszystko, co mam i kim się stałam. Rodzina tak naprawdę powinna być najważniejsza w życiu każdego człowieka. Czym jest rodzina? To osoby najbliższe naszemu sercu. Nasz dom jest tam, gdzie są ich serca. To ludzie, którzy znają mnie najlepiej, z którymi spędziłam większość swojego życia. Mieszkam z nimi od urodzenia - wiem też, czego po kim mogę się spodziewać.

Rodzina jest niezwykle istotna w ogóle w życiu. To są serca osób, które pozwoliły mi na bycie blisko nich. Rodzinę tworzą rodzice, czasami rodzeństwo. Z moimi rodzicami mogę porozmawiać na każdy temat. Gdy nie rozumiem niektórych rzeczy, tłumaczą mi je. Kiedy nie wiem, co robić w danej sytuacji, zawsze wyciągają do mnie pomocną dłoń, wspierają, dają rady.

Z rodzicami nie zawsze łatwo znaleźć wspólny kontakt, bo różnimy się pod wieloma względami, jednak wiem, że mogę na nich liczyć. Rodzice potrafią pokazać swoim dzieciom, czym jest rodzinne szczęście, na czym ono polega i jak je można pielęgnować. Rodzina nauczyła mnie wielu rzeczy. Przede wszystkim pomogła mi ukształtować...

Podobne wypracowania