Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Mój autorytet - charakterystyka

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Moim największym autorytetem jest Babcia – osoba posiadająca ogromny wkład w moje wychowanie, która wpoiła mi określone zasady i w dużej mierze ukształtowała moje poglądy na życie. Dzięki temu myślimy dziś podobnie, a to z kolei sprawia, że w każdej życiowej sytuacji mogę znaleźć w niej oparcie i radę, jaka z pewnością pomoże mi w dokonaniu ważnego wyboru, współgrając z moją osobowością i odpowiadając bardzo blisko moim potrzebom, te bowiem są mojej babci dobrze znane i zrozumiałe bez konieczności ich tłumaczenia i uzasadniania.

Autorytet, jakim babcia cieszy się w moich oczach, wynika również ze świadomości ogromnej wiedzy i doświadczenia, jakie wyniosła z rozmaitych zdarzeń, które przyniosło jej życie. Urodziła się w powojennej Polsce, dorastała w warunkach totalitarnego reżimu, kształtowała swoją dorosłość w atmosferze smutnej stagnacji PRL-u, biorąc udział w walce o to, by jej dzieci i wnuki miały szansę dorastać w wolnym i demokratycznym kraju cieszącym się dobrobytem i stwarzającym szansę niczym nieograniczonego rozwoju. Niczego nie dostała od losu za darmo, musiała włożyć wiele starań i ciężkiej pracy w to, by zrealizować swoje marzenia o karierze zawodowej i zapewnieniu swojej rodzinie godnego życia i łatwiejszego, niż swój,...

Podobne wypracowania