Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Najszczęśliwszy dzień mojego życia

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Najszczęśliwszy dzień mojego życia rozpoczął się wczesnym rankiem pewnego upalnego lata, kilkadziesiąt godzin po rozdaniu szkolnych świadectw i odebraniu od nauczycieli życzeń udanych wakacji. Moje miały być tym bardziej udane i rozkoszne, że świetne wyniki na zakończenie kolejnej klasy dały mi możliwość spokojnego wypoczynku ze świadomością doskonale spełnionego obowiązku, którym przysporzyłam sporo zadowolenia i dumy rodzicom i dziadkom.

Obudziły mnie wesołe i jakby nastrojone do zabawy promienie słońca wpadające do pokoju nawet pomimo zaciągniętych kotar. Pogoda za oknem okazała się niezwykle zachęcająca do porzucenia miękkiego łóżka i udania się na spacer – po nocnym deszczu ziemia parowała chłodną mgiełką i pachniała świeżą trawą, ale roześmiane słońce pęczniejące na idealnie błękitnym niebie zapowiadało wysoką temperaturę i doskonałe warunki do nabywania przyzwoitej wakacyjnej opalenizny. Czym prędzej odnalazłam więc ulubioną letnią sukienkę i udałam się do kuchni z myślą o pysznym śniadaniu, które za moment przyrządzę.

Na kuchennym stole napotkałam pierwszą z mających przytrafić mi się tego dnia miłych niespodzianek – czekał na mnie świeży, jeszcze ciepły i cudownie pachnący chleb przyniesiony przez kochaną mamę prosto z piekarni....

TAGI: esej

Podobne wypracowania