Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reportaż z wakacji

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

U rodzinki na wsi   
Dziś 30 czerwca 2010 roku, siedzę na tylnym siedzeniu naszego samochodu i słucham rozmowy rodziców na temat cen benzyny. Tata jak zwykle prowadzi, a mama odpowiedzialna jest za prowiant. Już od godziny jesteśmy w drodze, co oznacza, że za trzy kolejne będziemy na miejscu. Jedziemy do rodzinki ze strony mamy - cioci Wandy, wujka Krzyśka i moich kuzynek Celinki, Ulki i Doroty Wiklińskich.

Na drodze ruch umiarkowany mimo soboty, pewnie dlatego, że pogoda trochę się wczoraj popsuła i siąpi dokuczliwa mżawka. W radiu leci, bardzo á propos pogody, „Ciągle pada” Czerwonych Gitar.

Jest 15.48 i właśnie wjeżdżamy na podwórko rodzinki, co oznacza, że dotarliśmy wreszcie do Orzechówka. Zanim wszyscy wszystkich wycałowali na powitanie minęło trochę czasu, teraz zmierzamy do jadalni, żeby porozmawiać o wszystkich bieżących sprawach przy herbacie i kanapce. Ciocia standardowo pyta o szkołę, o koleżanki i zajęcia dodatkowe, a moja mama nie pozostaje dłużna i wypytuje po kolei wszystkie trzy swoje siostrzenice.

Dostajemy pozwolenie na odejście od stołu i zabawę, z czego bardzo skrzętnie korzystamy. Ponieważ Dorota jest tylko rok młodsza ode mnie, to z nią zawsze spędzam czas w Orzechówku....

Podobne wypracowania