Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opisz w liście do mamy swoją wakacyjną przygodę

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Kochana mamo,
Jesteśmy na obozie już trzeci dzień, ale wcześnie nie miałam ani chwili, by do Ciebie napisać. Mieszkamy w namiotach niedaleko jeziora, jest bardzo fajnie, pogoda dopisuje. W namiocie jestem z trzema koleżankami i Julką. Tamte dziewczyny są bardzo miłe, szybko się dogadałyśmy i dobrze się  nam razem mieszka. Jak na razie niewiele zobaczyłyśmy, dwa razy byliśmy nad wodą, ale dziś pewnie nie pójdziemy, bo od rana psuje się pogoda. Oprócz wypoczynku, gier i zabaw oraz wyjazdów do Zamościa i Kraśnika, mamy trochę obowiązków – czasem trzeba pomóc w kuchni i  na stołówce. Ale jest nas tutaj tyle, że dyżur wypada raz na dwa, trzy dni.

Nie uwierzysz, ale przytrafiła mi się niesamowita przygoda. Teraz się z tego śmieje, ale naprawdę porządnie najadłam się strachu, zresztą dziewczyny z namiotu też. Chodzi o to, że mieszkamy w namiocie, który stoi najbliżej lasu, jest jakby na skraju całego obozowiska. Kiedy przyjechaliśmy tutaj, było już popołudnie, więc szybko uporaliśmy się z rozpakowywaniem, zobaczyłyśmy też, gdzie są natryski, toalety, stołówka, kuchnia i świetlica. Wieczorem na spotkaniu z okazji rozpoczęcia pobytu komendant obozu przestrzegał, by nie chodzić samotnie do lasu, uważać...

Podobne wypracowania