Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis przeżyć wewnętrznych - jak napisać? Cechy, przykład opisu przeżyć wewnętrznych

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Ta klasówka semestralna jest moim „być albo nie być”. Od jej powodzenia zależy cały szereg moich marzeń i planów wakacyjnych. Jeśli pójdzie mi dobrze – będę miała wysoką średnią. Jeśli będę miała wysoką średnią – dostanę stypendium, a jeśli dostanę stypendium – będę miała za co pojechać na moje wymarzone wakacje na Mazury!
   
Jednak historia nigdy nie była moją mocną stroną, dlatego poświęciłam naprawdę sporo czasu na nauczenie się materiału. Teraz, kilka minut przed wejściem na salę, serce bije mi jak oszalałe, w głowie kłębią się chaotyczne myśli, a przyśpieszony oddech i krople potu na czole wcale nie dodają uroku i wzbudzają niepotrzebne zainteresowanie mniej ambitnych kolegów. Mam wrażenie, że wszystkie wiadomości zbiły się w jeden wielki, nierozplątany kołtun, z którego tu i ówdzie wyziera rycerska dłoń dzierżąca karabin maszynowy lub twarz Piłsudskiego, dogadującego się z Urlichem von Jungingenem. Nic nie jest na swoim miejscu, daty jak oszalałe skaczą przed moimi oczami, a delikatne zdenerwowanie przechodzi powoli w panikę.
   
Postanowiłam jednak doprowadzić się do porządku, wziąć kilka głębokich oddechów i pomyśleć o zachodzie słońca nad...

Podobne wypracowania