Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis urodzin - opowiadanie o urodzinach

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Urodziny to niewątpliwie jeden z najweselszych dni w całym roku. Każdy, a w szczególności dzieci wyczekują ich z utęsknieniem. Wtedy to, przez kilkanaście godzin są w centrum zainteresowania całej rodziny i wszystkich znajomych. Składane są im wtedy życzenia, dostają masę prezentów i wiedzą, iż w tym szczególnym czasie każde ich życzenie, nawet to skrywane na dnie serca, może się spełnić. Ja również doskonale pamiętam taki dzień, a dokładnie moje 10 urodziny.

Ten poniedziałek nie zaczął się jakoś szczególnie, jak co rano wstałam o godzinie siódmej by zdążyć na pierwsza lekcje do szkoły. Oczywiście rano rodzice i młodszy brat złożyli mi życzenia i dostałam od nich prezent, kolorowy piórnik i segregator. Myślę, że było to nie przypadkowy zestaw, ponieważ urodziłam się we wrześniu, więc wszelkie przybory szkolne były częstymi podarunkami jakie dostawałam. Muszę przyznać, iż nie szczególnie ucieszyłam się z tego podarku, ponieważ od zawsze marzyłam, aby dostać fioletowy domek dla lalek, który widziałam w jakimś katalogu wysyłkowym.

Oczywiście nie chciałam sprawić przykrości rodzinie więc udawałam zadowoloną, a piórnik jeszcze tego samego dnia zabrałam ze sobą. Niestety, nietrafiony prezent nie był...

Podobne wypracowania