Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Jak ciekawie spędzić wieczór bez włączania telewizora?

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Nigdy nie wyobrażałem sobie, że można spędzić wieczór bez telewizji. Telewizor był zawsze włączony, zapewne z przyzwyczajenia, ponieważ rodzice niekiedy nie oglądali żadnych programów. Ja specjalnie nie przepadam za telewizją, lubię programy informacyjne i filmy historyczne, ale oczywiście, zanim położyłem się spać, często mimowolnie patrzyłem na ekran. Aż pewnego wieczoru rozpętała się straszna burza. Błyskało się strasznie, raz po raz uderzały pioruny. W pewnym momencie zgasło światło i okazało się, że burza uszkodziła jakieś urządzenie elektryczne, na skutek czego zapowiedziano, że przez dłuższy czas będziemy odcięci od prądu. Na początku czuliśmy się bardzo nieswojo, bo co tu robić, kiedy zwykle o tej porze pasjonowaliśmy się przygodami pewnej serialowej rodziny albo oglądali rywalizację śpiewających i tańczących sław.

W pierwszej chwili byliśmy przerażeni. Burza jeszcze się nie skończyła więc tato skutecznie pocieszał mnie oraz moją siostrę. Zaczęliśmy poszukiwania świec i zapałek i już po chwili rozświetliliśmy co nieco ciemności, w jakich pogrążył się nasz dom. Potem zastanawialiśmy się, co robić dalej. Nie było jeszcze bardzo późno więc wyciągnąłem z szuflady od dawna zapomniane pudełka gier planszowych. „Chińczyk, czyli człowieku, nie...

Podobne wypracowania