Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Mój wolny czas - co można robić w wolnym czasie

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Mój wolny czas spędzam na różne sposoby. Mam wiele zainteresowań, dlatego nigdy się nie nudzę. Moim ulubionym zajęciem jest czytanie książek. Czytam głównie powieści fantastyczne, przygodowe, historyczne czy też obyczajowe. Moją ulubioną książką jest pierwsza część trylogii Johna Reuela Ronalda Tolkiena „Władcy pierścieni” pod tytułem „Władca pierścieni: Drużyna pierścienia”. W wolnym czasie bardzo często powracam do lektury tejże wciągającej książki o przygodach hobbita Frodo Bagginsa oraz o odwiecznej walce dobra ze złem. Najpiękniejsze, co ukazane jest na kartach tomu, to przykład prawdziwej przyjaźni.

Mój wolny czas spędzam również na pisaniu. Lubię opowiadać najróżniejsze historie, historyjki oraz anegdoty. Są to najczęściej sceny z życia, które mam okazję widzieć na ulicach miasta, w którym mieszkam. Często sceny te łączę ze sobą w większe fragmenty i tworzę w taki sposób opowiadania. Lubię wymyślać historie ludzi, których obserwuję. Zastanawiam się wtedy, co się dla nich liczy, jakie mogą mieć problemy i co może ich cieszyć. W taki sposób powstają historie przepełnione zwykłymi spostrzeżeniami dotyczącymi rzeczywistości.

Od kilku miesięcy wolny czas wypełniam...

Podobne wypracowania