Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis koleżanki

opis, opis osoby, opis przyjaciela, przyjaciel

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Spośród moich koleżanek z klasy Ania jest tą, która wzbudza we mnie największy podziw. Znałyśmy się jeszcze przed rozpoczęciem nauki w szkole, ponieważ mieszkamy blisko siebie i jako małe dziewczynki miałyśmy okazję bawić się na tym samym placu zabaw.

Ania jest bardzo wesołą, żywiołową osobą, której nie sposób nie darzyć ogromną sympatią. Nawet te spośród koleżanek z klasy, które lubią komentować wszystkich wokół krytycznie, twierdzą zgodnie, że w jej przypadku trudno znaleźć powód do narzekań i obmowy. Jest bardzo dobrą uczennicą, ale nigdy nie dała do zrozumienia komukolwiek z nas, że czuje się lepsza od reszty klasy, nie posiada także potrzeby rywalizowania z innymi uczniami, a jej znakomite oceny wynikają po prostu z przyjemności, jaką czerpie ze zdobywania wiedzy. Bardzo chętnie pomaga również osobom, które radzą sobie z nauką gorzej niż ona. W zasadzie wspólne posiedzenia w szkolnej świetlicy, podczas których tłumaczy wszystkim najtrudniejsze tematy z lekcji, stały się już naszą klasową tradycją.

Jej szkolne osiągnięcia wzbudzają podziw tym bardziej, że Ania nie ma w domu ani tak dobrych warunków, ani tak wiele czasu do nauki, jak większość z nas. Jej rodzina liczy dziewięcioro...

Podobne wypracowania