Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis zdjęcia

opis, rodzina, opis moich wakacji, Włochy

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Zdjęcia to wspaniały wynalazek. Dzięki nim niejako możemy zatrzymać czas, uchwycić przemijające chwile. Zazwyczaj ludzie robią zdjęcia by pochwycić jakieś piękne wydarzenia z ich życia. Są to na przykład różnego rodzaju uroczystości, zjazdy rodzinne czy choćby wspólne wakacje. Jedną z takich właśnie fotografii chciałabym opisać, a mianowicie jest to zdjęcie z moich wakacji we Włoszech.

Zostało ono zrobione w lipcu 2009 roku, kiedy wraz z rodzicami i siostrą pojechaliśmy na wakacje do Wenecji. Jesteśmy na nim całą rodziną. Przedstawia naszą podróż gondolą po jednym z tamtejszych licznych kanałów. Na pierwszym planie widać mnie i mamę, tuż za nami siedzi tata z siostrą. Mama ma na sobie śliczną zieloną sukienkę i włosy związane w kok, jest to jej ulubiona fryzura, w której czuje się najlepiej. Ja założyłam na siebie tradycyjnie T-shirt i jeansy, ponieważ uważam, że na takie wycieczki powinno wkładać się przede wszystkim wygodne ubrania. Moja siostra uważa jednak zupełnie inaczej i na tym zdjęciu ubrana jest w czarna spódnice i szara bluzkę.

Tata natomiast, jak to tata ubrał swój ulubiony sweter w paski i granatowe spodnie. Fotografię tę wykonał na naszą prośbę gondolier. Gondola jest bardzo długa, koloru czarnego. Na...

Podobne wypracowania