Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reklama - Napisz reklamę wycieczki do Ziemi Obiecanej wykorzystując motywy biblijne

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Witamy, Szanownych Państwa!

Nasz firma „ElTravel” od lat z wielkim powodzeniem zajmuje się organizowaniem wycieczek krajoznawczych oraz zagranicznych. Oferujemy wyjazdy w najdalsze, choć równie czarujące zakątki świata. Nieważne, gdzie chcesz się wybrać - wszystko zorganizujemy sami, - Ty, nasz drogi Kliencie nie musisz obawiać się niczym. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz ekskluzywne pakiety (opcjonalnie zgodnie z wolą Drogiego Klienta). Dzisiaj jednak proponujemy coś specjalnego.

Drodzy Turyści! Po raz pierwszy zdarza się niezwykła możliwość skorzystania z wycieczki do Ziemi Obiecanej. Jest to oferta nie do odrzucenia! Wycieczka rozpocznie się dnia 21.11.2010 roku. Wyruszamy z Egiptu, gdzie będziemy mieli okazję pobieżnie obejrzeć wielkie piramidy, kamienne sfinksy (które przetrwały próbę czasu) oraz przyjrzymy się bliżej pustyni, przez którą będziemy się przeprawiać. Gwarantowana wspaniała pogoda - około 40 stopni Celsjusza, więc radzimy zabrać T-shirty i spodnie do kolan. Jedynie w nocy temperatura może być nieco niższa (przydadzą się koce i kurtki zimowe, ewentualnie śpiwory).

W ramach wyjazdu gwarantowany jest opłacony przewodnik, z którym poznają się państwo na miejscu. Jego imię to Mojżesz. Mojżesz będzie...

Podobne wypracowania