Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis mojej szkoły

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Chodzę do szkoły podstawowej numer 10, przy ulicy Centralnej. Szkoła mieści się w dużym, jasnym budynku, stojącym przy bocznej, niezbyt ruchliwej uliczce niedaleko od centrum miasta. Budynek ma trzy piętra, duże wejście od frontu i jedno małe, z boku. Z tyłu jest wyjście na boisko. W piwnicy są szatnie, gdzie codziennie rozbieramy się po przyjściu do szkoły i ubieramy, wychodząc po lekcjach. Moja klasa znajduje się na pierwszym piętrze, na końcu korytarza. Na tym samym piętrze są pomieszczenia klas drugich i trzecich, na parterze mieszczą się klasy pierwsze. Drugie piętro zarezerwowane jest dla klas czwartych, piątych i szóstych.

Lubię moją szkołę, bo nie jest zbyt duża i dlatego przytulna, czuję się w niej bezpiecznie. Na parterze, tuż obok wejścia, jest sekretariat i gabinet dyrektora. Potem stołówka i świetlica. Na świetlicy można bawić się i odrabiać zadania, lubię tam spędzać czas, kiedy muszę poczekać na mamę albo tatę. Nie lubię za to stołówki, niechętnie chodzę na obiady, bo zazwyczaj mi nie smakują.

Naprzeciw głównego wejścia do szkoły jest oszklone przejście, prowadzące do sali gimnastycznej i szatni. Tam przebieramy się do zajęć wychowania fizycznego. W sali gimnastycznej, na jednej ze ścian są drabinki, po drugiej stronie...

Podobne wypracowania