Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Wizja nieba - moja wizja nieba. Opis

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Gdy dusza opuszcza ciało i uznana zostaje przez Boga jako godna spędzenia wieczności razem z Nim, wtedy to przejście z życia doczesnego w kolejne odczuwane jest przez duszę jako płynny ruch, coś doskonale harmonijnego, w przeciwieństwie do gwałtownego i szarpiącego wyrwania z ciała nieczystej duszy, która ma trafić do piekła. 

Jedynie ten delikatny moment uświadamia duszy o wyzwoleniu się z pęt ziemskości. Następnym co czuje, jest nieogarnione odczucie otaczającego dobra, miłości, szczęścia, radości, zupełnego spokoju i pewności, że ten stan trwać będzie nieustannie.

Niebo jest miejscem i czasem zrozumiałym jedynie dla przebywających tam dusz i istot, ponieważ ludzkie ramy poznania, nie pozwalają zrozumieć i wyobrazić sobie do końca jego istoty. Eden to niekończąca się czasoprzestrzeń, a raczej mnóstwo przecinających się czasoprzestrzeni, dzięki czemu możliwe jest odczuwanie tam zarówno nieograniczonej niczym swobody, jak i tłumnej obecności.

Dusza nie ma tam poczucia ani wieku, ani płci, ani żadnego innego cielesno-mentalnego stanu, który zna człowiek żywy. Dusza jest jedynie świadomością, która zachowała pamięć życia ziemskiego i która ma zdolność przybierania dowolnych form, swoistych dla tego miejsca,...

Podobne wypracowania