Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Niezapomniana przygoda - opowiadanie z opisem przeżyć wewnętrznych

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Najciekawsza przygoda mojego życia miała miejsce kilka miesięcy temu, w trakcie długiego majowego weekendu, który dzięki cudownej, bardzo ciepłej i słonecznej pogodzie zachęcał do podróży. Razem z dwoma przyjaciółkami postanowiłyśmy wykorzystać dzień wolny od szkoły na wyprawę do Krakowa, o którego niezwykłej atmosferze i specyficznym uroku chciałyśmy przekonać się na własnej skórze.

Aby móc zrealizować napięty program wycieczki, jaki ustaliłyśmy poprzedniego wieczoru, wyjechałyśmy z naszego miasta wczesnym rankiem, jednym z pierwszych autobusów, jakie odjeżdżały z głównego dworca w stronę Grodu Kraka. Towarzyszyło nam miłe podniecenie i ciekawość, czy w rzeczywistości cel naszej wycieczki prezentował się równie pięknie, jak na licznych fotografiach czy filmach, w których sprawiał zawsze wrażenie miejsca posiadającego niejako swoją własną osobowość. Przez kilkadziesiąt minut trajkotałyśmy wesoło o czekającym nas dniu, jednak delikatne bujanie autobusu szybko przypomniało nam o niedoborze snu spowodowanym wczesną pobudką; po chwili drzemałyśmy, ułożone wygodnie na miękkich krzesłach.

Z półsnu obudził mnie głos przyjaciółki i nerwowe szarpanie mojego ramienia. Okazało się, że jesteśmy...

Podobne wypracowania