Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Mój pokój - Opis mojego pokoju

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Mój pokój to chyba najpiękniejsze miejsce na ziemi. Bardzo lubię spędzać w nim swój wolny czas i odpoczywać po trudach dnia codziennego. Myślę, że podoba mi się tak bardzo, ponieważ miałam duży udział w projektowaniu jego wnętrza.

Pokój nie jest zbyt duży, ale za to niezwykle przestronny. Dwoma kolorami dominującymi w tym pomieszczeniu, są czerwień i żółć. Ściany mają bardzo ładny cytrynowy odcień, który co rano dodaje mi dużo energii potrzebnej na cały dzień. W pokoju, na zachodniej ścianie, znajduje się duże okno, w którym wiszą białe muślinowe firany. W centralnym punkcie, naprzeciwko drzwi prowadzących na balkon, stoi olbrzymie, wygodne łóżko. Jest ono koloru beżowego, tak jak i większość moich mebli. Wyścielone zostało żółtą pościelą w małe, czerwone kwiaty, prawdopodobnie maki.

Po jego lewej stronie znajduje się jasny stolik z lampką nocną i całym mnóstwem książek, które czytam co wieczór. Zaraz pod ścianą, obok okna, postawiłam wiklinową skrzynię, w której przechowuje wszystkie moje największe skarby, czyli zdjęcia i pamiątki z wakacji w egzotycznych krajach, na które co roku wyjeżdżam wraz z rodzicami. Przy przeciwnej ścianie stoi duża drewniana komoda i regał...

Podobne wypracowania