Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Moje spotkanie z Małym Księciem – kartka z pamiętnika

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

To było niezwykłe, niesamowite spotkanie! Kto by się spodziewał, że ten mały, niczym nie wyróżniający się chłopiec, zmieni tak wiele w moim życiu! Och, Mały Książę! Gdzie jesteś teraz? Czy powróciłeś na swoją planetę, jak zamierzałeś? Czy twoja ukochana Róża nie jest już sama? 

W końcu, trzeba to powiedzieć, zostawiłeś ją zupełnie samą, zdaną tylko i wyłącznie na siebie, mającą do obrony tylko cztery, nic nie znaczące przecież kolce! Ty, dzięki spotkaniu z Lotnikiem i Liskiem już wiesz, że tak się nie postępuje, że nie zostawia się przyjaciół, ludzi, z którymi wytworzyło się więzi. Ja natomiast, dzięki spotkaniu z Tobą, dowiedziałem się wielu oczywistych, ale jakże trudnych do pojęcia rzeczy. To ciekawe, że przypadkowe spotkanie może tyle zmienić w życiu człowieka. Przecież gdyby Mały Książę nie wyruszył w podróż po innych planetach, nie spotkałby Lotnika, Liska i wszystkich innych, ciekawych i mądrych osób i nie dowiedziałby się, na czym polega prawdziwa przyjaźń i oczywiście nie przekazałby tej wiedzy mnie! 

Och Pamiętniku, wierz mi, nikt nie potrafi opowiadać o przyjaźni w tak piękny i subtelny sposób jak Mały Książę! Kiedy opowiadał o swojej najdroższej i najukochańszej przyjaciółce –...

Podobne wypracowania