Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Sprawozdanie z wycieczki do ZOO

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Zima tego roku była naprawdę długa. Każdy z niecierpliwością wyczekiwał pierwszych ciepłych promyków słońca, a to wszystko po to, by wybrać się na długo wyczekiwaną wycieczkę do ZOO. Pani wychowawczyni powiedziała nam o tym pomyśle już w lutym, ale wtedy było za zimno, poza tym ZOO było jeszcze nieczynne dla zwiedzających. Ale na ostatniej lekcji wychowawczej, nauczycielka zaskoczyła nas i powiedziała, że za tydzień, czyli 28 marca, wybieramy się na wycieczkę do ZOO. Od tego dnia nie mówiliśmy w szkole o niczym innym. 

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, 28 marca o godzinie 1000 zebraliśmy się wszyscy przed szkołą podstawową nr 26, aby wspólnie wyruszyć autokarami, które miały zawieźć nas prosto pod bramy ZOO. Kiedy dotarliśmy na miejsce, Pan przewodnik już na nas czekał. Na początku poprosił nas o przestrzeganie kilku zasad, które każdy powinien respektować, kiedy udaje się do ZOO. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nie wolno podchodzić za blisko kraty, nie wolno wkładać rąk między kraty, absolutnie zakazane jest karmienie i głaskanie zwierząt. Także krzyki oraz głośne śmianie się czy nawoływanie zwierząt było niedozwolone. Bogatsi o kolejną wiedzę, ochoczo ruszyliśmy naprzód, ciekawi bardzo, jakie zwierzę zobaczymy...

Podobne wypracowania