Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List do Ani z Zielonego Wzgórza - Napisz list do Ani Shirley z propozycją przyjaźni i przedstaw się w nim

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Kochana Aniu,

piszę do Ciebie ten list, bo bardzo chciałbym się z Tobą zaprzyjaźnić. Jesteś dla mnie jedną z najwspanialszych osób, o jakich kiedykolwiek słyszałem. Szczególnie imponuje mi Twoja odwaga, ponieważ sam jestem nieco nieśmiały. Ty zawsze jesteś gotowa do tego, by nawiązać z kimś kontakt, nie wstydzisz się także przyznać do błędu, jeśli jakiś popełniłaś. Wiem również, że jesteś bardzo zagłębiona w świecie marzeń, a to nasza wspólna cecha. Chciałbym, byś nauczyła mnie wytrwałości, którą się wykazujesz. To naprawdę niesamowite, że robisz wszystko, byle się tylko nie poddać i osiągnąć swój cel.

Wiem o Tobie dużo, ponieważ bacznie śledziłem wszystkie Twoje przygody. Pozwól, że teraz napiszę coś o sobie, żebyś wiedziała, kim jestem. Na imię mam Adam i liczę sobie 12 lat. W szkole, podobnie jak Ty, bardzo lubię lekcje poświęcone literaturze. Jednak moja nieśmiałość nigdy nie pozwala mi podzielić się własnym zdaniem lub pochwalić czymś, co sam stworzyłem. Poza tym bardzo lubię zwierzęta. Szczególnie zakochany jestem w koniach, czyż nie są to cudowne stworzenia? W momencie, kiedy zasiadam na ich grzbiecie i rozpoczynam pęd, czuję się zupełnie wolny i szczęśliwy.

Ty bardzo nie lubiłaś swoich rudych...

Podobne wypracowania