Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis twarzy

jak napisać, opis, opis osoby

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Moim zdaniem twarz jest najważniejszą częścią ludzkiego ciała. To jej zawdzięczamy możliwość wyrażania licznych emocji, a co najważniejsze to dzięki niej możemy odczuwać takie zmysły jak wzrok - dzięki umieszczonych w niej oczach, węch - dzięki obecności nosa, smak - dzięki językowi i kubkom smakowym, czy słuch, który zawdzięczamy uszom. Ja natomiast chciałabym opisać twarz mojej babci Teresy, która ma niewątpliwie jedną z piękniejszych buzi jakie kiedykolwiek widziałam.

Jej twarz jest kształtu owalnego z lekko zarysowanymi kościami policzkowymi. To co wyróżnia ją spośród innych, to z pewnością to, iż pomimo swojego wieku, a ma już siedemdziesiąt pięć lat, nadal ma bardzo ciemną karnację i zdrowo wyglądającą cerę. Pięknie kontrastuje ona z jej siwymi brwiami i rzęsami. Doskonały stan jej skóry niewątpliwie wynika ze sposobu odżywiania babci Teresy, która całe swoje życie wybierała wyłącznie zdrową żywność i nie ulegała żadnym nałogom. Na skórze jej twarzy widać także nieliczne zmarszczki, które tylko dodają jej uroku i jak sama twierdzi ich posiadaczka, dodają jej twarzy powagi.

Duże brązowe oczy znajdują się w centralnej części twarzy mojej babci. Długie rzęsy są również tego samego koloru co włosy....

Podobne wypracowania