Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List do siebie, który przeczytasz za 20 lat. Niech przypomni ci o tym, co jest dla ciebie ważne teraz

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Drogi XYZ,

piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat. Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu. Być może będziesz wtedy starał się wrócić pamięcią do swojej młodości, a list ten okaże się nieocenioną pomocą.

Mam teraz czternaście lat. Nie myślę jeszcze o tym, co będę robił, kiedy dorosnę. Chodzę do szkoły, chociaż mam z tym spore problemy. To miejsce, w którym spotykam się z przyjaciółmi. Tam również przekonuję się o tym, jak wspaniała może być przyjaźń. Niejednokrotnie okazało się, że mogę liczyć na koleżanki i kolegów oraz że sam mogę się im do czegoś przydać. Tworzymy całkiem zgraną paczkę i chciałbym, aby tak było wiecznie.

W domu spędzam głównie zimowe popołudnia. Najbardziej lubię grać z rodzeństwem w gry planszowe, ale chętnie surfuje też po Internecie oraz czytam książki. Jednak moim ulubionym okresem jest lato, kiedy to spędzam wiele czasu na dworze. Z kolegami gramy w piłkę, jeździmy na rowerach i mamy naprawdę miliony pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Czasem wychodzą z nami dziewczyny, ale tylko wtedy, kiedy nie gramy akurat w nogę.

Gdybym miał zaplanować teraz moją przyszłość (w sumie – ciekawe, co z tego...

Podobne wypracowania