Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Moja wizja stworzenia świata - opis stworzenia świata

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Jako ludzie wierzący w Boga powinniśmy ufać, że to on stworzył nasz świat według opisu, który zawiera Stary Testament Pisma Świętego. Co jednak, gdybyśmy sami mieli możliwość wykreowania całkowicie nowego świata, zupełnie od podstaw, według naszych upodobań? Z pewnością każdy z nas na co innego zwróciłby uwagę i na co innego położyłby nacisk.

Jednym spodobałaby się wizja świata zupełnie zautomatyzowanego przez różne gadżety, innym przestrzeń wypełniona po brzegi latającymi spodkami, UFO czy kosmitami. Ja również mam własną wizję stworzenia świata. Gdybym miała dostateczne moce, wykreowałabym ludzkie uniwersum z tworzywa, jakim są znajdujące się w kosmosie ciała niebieskie.
   
Na samym początku połączyłabym ze sobą kilka wielkich, rozproszonych po całym kosmosie gwiazd, planet, asteroid i planetoid. Wszystko to wymieszałabym ze sobą i tak powstałaby ziemia, którą zamieszkałyby potem istoty ludzkie. Ziemi dałabym atmosferę i tlen, którym mogłyby oddychać. Kiedy podłoże byłoby już całkowicie gotowe, pozwoliłabym, aby skorupa ziemska popękała w kilka miejscach. Największe średnicą przestrzenie wypełniłabym po brzegi zimną, słoną wodą. Byłaby ona nieprawdopodobnie czysta.

Powstałyby takie akweny wodne...

Podobne wypracowania