Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Reklama telewizyjna - opis reklamy, która Ci się nie podoba

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Jedną z reklam telewizyjnych, których nie lubię, jest nieco ponad półminutowa reklama deseru budyniowego Paula, Dr. Oetkera.

Rozpoczyna się ona od zbliżenia na postać żółtej rysunkowej krowy w brązowe łaty w okularach przeciwsłonecznych, która dwiema łyżeczkami gra na kubku deseru niczym na bębenku.

Następnie do muzyki, której pierwsze dźwięki słychać na początku spotu, dochodzą fragmenty rapowane przez trójkę dzieci, którzy są bohaterami reklamy. Śpiewają one o tym, że łaty deserku Paula są pyszne i występują w trzech różnych wersjach smakowych – waniliowym, orzechowym i czekoladowym.

Chłopiec, blondyn ubrany jest w bluzę w biało-czarne pasy i zajada się deserkiem o smaku czekoladowym, dziewczynka, blondynka w militarnej koszuli w kolorze khaki próbuje deserku waniliowego. Następnie znów pokazana jest krowa Paula grająca na kubeczkach i zaprezentowane zostają wszystkie dostępne smaki produktu.
   
W kolejnym ujęciu cała trójka dzieci siedzi na trawie i rapuje, poruszając się w rytm muzyki, którą słyszy widz.

Reklamę kończy scena, w której trzy różne deserki leżą na zielonej, soczystej trawie, a głos lektorki wyjaśnia, że...

TAGI: opis

Podobne wypracowania