Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis kolegi

opis, opis osoby, opis przyjaciela, przyjaciel

Mój najlepszy kolega z klasy ma na imię Maciek. Jest wysokim, ciemnowłosym chłopcem o bardzo wesołym usposobieniu, wiecznie strojącym sobie żarty i rozbawiającym wszystkich wkoło. Zjednał sobie przyjaźń wielu osób w naszej klasie w przeciągu kilku miesięcy, dołączył do nas bowiem dopiero w tym roku szkolnym. Jest od nas młodszy o rok, jednak jego nauczyciele zauważyli, że posiada zdolności i wiedzę wykraczające ponad program przewidziany dla jego klasy, postanowili więc przenieść go wyższej klasy i tak właśnie zyskaliśmy nowego kolegę.

Nietrudno domyślić się, że uważam Maćka za jednego z najmądrzejszych chłopców, jakich kiedykolwiek poznałam. Jego wiedza z historii, oczytanie i łatwość w pisaniu fantastycznych wypracowań z języka polskiego wzbudzają wielki podziw i odrobinkę zazdrości nie tylko we mnie, ale także w całej reszcie klasy, szczególnie wśród najzdolniejszych uczniów, którzy w osiągane przez siebie wyniki muszą włożyć nieco więcej pracy niż on. Maciek interesuje się też polityką, co odróżnia go od większości chłopców w jego wieku. Codziennie śledzi dzienniki telewizyjne i chętnie zagląda do przynoszonych do domu przez rodziców gazet, jest więc wspaniałym źródłem wiedzy z zakresu bieżących...

Podobne wypracowania