Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

Opis psa - Mój pies

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Już od dawna w naszej rodzinie najważniejszym jej członkiem stała się Stella, mały piesek. Nasza suczka jest rasy Airedale Terrier i chyba żadne z nas nie wyobraża sobie, jak wyglądałoby życie w naszym domu, gdyby jej przy nas zabrakło.

Stella to typowy terier, jest psem szorstkowłosym o bardzo wymagającej sierści, która potrzebuje odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji, jak również częstego przycinania. Jej kolor jest szaro-płowy. Ma bardzo długie nogi i nieproporcjonalnie dużą głowę względem pozostałych części swojego ciała, dlatego też wizualnie jest ona bardzo śmieszna, co sprawia, że nie sposób oprzeć się jej urokowi.

Jej ulubionym zajęciem jest wychodzenie na spacer z moim tatą. Uwielbia biegać w pobliskim parku i bawić się z przebywającymi tam innymi psami. Kiedy wraca z takich eskapad, zawsze głośno szczeka i macha ogonem oraz biegnie wprost do mojego pokoju, aby się ze mną przywitać. Stella bardzo nie lubi zostawać sama w naszym domu, kiedy tak się dzieje, zawsze smutno wyje i nie chce jeść przygotowanego dla niej posiłku. Jej ulubioną potrawą jest drobiowa wątróbka w sosie, mogłaby zajadać się nią bez przerwy.

Kiedy  jestem smutna lub gdy przychodzę zmęczona ze szkoły, mój piesek przybiega do mnie czym...

Podobne wypracowania