Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
unikalne i sprawdzone wypracowania

List do koleżanki/kolegi - opisz wrażenia z przedstawienia, które widziałeś w teatrze

JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!

Bydgoszcz, 13.11.2010.

Droga Kasiu!

Na wstępie mojego krótkiego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Czy wszystko u Ciebie w porządku? Mam nadzieję, że wszyscy u Ciebie są zdrowi. Przesyłam serdeczne uściski dla całej rodziny. W ostatnim liście opowiadałam Ci, że mam zamiar wybrać się wreszcie do teatru. Wczoraj wróciłam z premiery „Piotrusia Pana” wystawianego na deskach teatru „Antrakt”. Do tej pory myślałam, że wystawienie tego typu spektaklu na scenie, jest niemożliwe.

„Piotruś Pan” to opowieść o przygodach młodego chłopaka, który pewnego dnia postanowił nigdy nie dorosnąć. Razem z grupą kilku kolegów, mieszkają na zaczarowanej wyspie Nibylandii. Tam co rusz ścierają się w przejmujących pojedynkach ze złośliwym kapitanem Huckiem, który chce ich zabić i przejąć całą wyspę na wyłączność. Chłopcy tam mieszkający na zawsze pozostali małymi rozrabiakami, którzy słuchają się tytułowego Piotrusia.

Premiera przedstawienia miała miejsce 12. listopada 2010 roku o godzinie 18:00. Trwało około trzech godzin razem z trzema piętnastominutowymi antraktami. W rolach głównych można było zobaczyć wielu czołowych polskich aktorów, takich jak: Tadeusz Brzosko (Piotruś...

Podobne wypracowania